Orange Real Estate

Serwisant urządzeń grzewczych i węzłów CO

Nr ref.: TZ/Wrocł

Miejsce pracy Wrocław
Forma zatrudnienia Poprzez outsourcing
Umowa o pracę
Zakres obowiązków
  • Obsługa serwisowa urządzeń:
    – Serwisowanie urządzeń węzłów cieplnych (wymiennikowni, rozdzielaczy),
    – Serwisowanie urządzeń kotłów gazowych,
    – Serwisowanie urządzeń kotłów olejowych,
    – Serwisowanie urządzeń kotłów węglowych,
    – Serwisowanie urządzeń instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody.
  • Obsługa w zakresie: utrzymania, eksploatacji, oględzin, przeglądów, remontów i wymiany (montaży/demontaży) wyżej wymienionych urządzeń.
  • Współpraca w zakresie ofertowania, zamawiania i dostaw części zamiennych oraz rozliczania robót z pracownikami Zleceniodawcy.
  • Inwentaryzacja oraz prowadzenie baz danych urządzeń grzewczych.
  • Doradztwo techniczne, diagnozy techniczne, oceny stanu technicznego obiektów i urządzeń.
  • Przygotowanie opinii i ekspertyz technicznych.
  • Zakupy drobnych materiałów eksploatacyjnych.
  • Wykonywanie obligatoryjnych przeglądów technicznych urządzeń grzewczych zgodnie z Prawem Budowlanym (Ustawa z dn. 7 lipca 1994 r. „Prawo Budowlane”).
  • Terminowe rozliczanie: zleconych prac (sporządzanie protokołu z wykonanych robót), zaliczek na zakup drobnych materiałów, przebiegu samochodu oraz innych obowiązujących dokumentów.
Wymagania – minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń grzewczych,
– czynne prawo jazdy kat. B,
– uprawnienia SEP G 1 E do 1 kV, G2 E (kotły o mocy powyżej 50 KW), G3 E (magazynowanie i przesył gazu),
– umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
– umiejętności tzw. „złotej rączki”,
– znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office,
– mobilność.

Formularz aplikacji

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza.

Wypełnij potrzebne dane

Dodaj załączniki

Aplikację można także wysłać bezpośrednio na adres e-mail biuro@opco.pl.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.