Orange Real Estate

Specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości – konserwator

Nr Ref.: PM/Pozn

Miejsce pracy Poznań
Forma zatrudnienia: Poprzez outsourcing
Umowa o pracę
Zakres obowiązków: – wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
– ocena sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
– wykonywanie przeglądów roboczych budynków i terenów zewnętrznych;
– wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji wodno-kanalizacyjnej i armaturze sanitarnej;
– wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania;
– rozruch i wyłączanie kotłowni własnych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
– wykonywanie prac rzemieślniczych, drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, gospodarczych;
– wykonywanie przeglądu i ocena stanu wyposażenia technicznego budynku;
– ocena stanu wewnętrznych dróg dojazdowych do budynku, chodników, parkingów, ogrodzenia oraz porządku wokół budynku;
– kontrola i ocena sprawności urządzeń pomiarowych np. wodomierze, liczniki ee, gazowe – zgłaszanie zauważonych usterek odpowiednim służbom;
– wsparcie obsługi awarii w obiektach;
– kontrola i ocena sprawności urządzeń grzewczych i hydroforni.
Wymagania – wykształcenie zawodowe, średnie techniczne
– doświadczenie w technicznej obsłudze nieruchomości
– uprawnienia energetyczne E gr. 1 (do 1 kV) – możliwość uzupełnienia uprawnień w ciągu 1 miesiąca od zatrudnienia
– prawo jazdy kat. B
– mobilność
– umiejętności tzw. „złotej rączki”
– znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

Formularz aplikacji

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza.

Wypełnij potrzebne dane

Dodaj załączniki

Aplikację można także wysłać bezpośrednio na adres e-mail biuro@opco.pl.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.